Сергій Булеца отримав звання чемпіону світу з футболу

17 червня 2019 р., 10:55

Відбувся фінальний матчі Чемпіонату світу серед 20-річних.

Збірна України перемогла збірну Північної Кореї з рахунком - 3:1. Голи: Супряга (34, 53), Цитаішвілі (89) – Лі Кан Ін (5 п.).

Ужгородець Сергій Булеца відіграв більшу частину матчу і був замінений на 88-й хвилині.

Закарпатець на цьому чемпіонаті забив вирішальні голи Катару та Італії. Загалом у фінальній стадії Чемпіонату півзахисник забив три голи та зробив два асисти, ставши одним з найефективніших гравців у нашій команді.

Нагадаємо, що Сергій Булеца вихованець Ужгородської СДЮСШОР, далі навчався у Олімпійському коледжі в Києві, згодом продовжив навчання в клубній академії київського «Динамо». Сьогодні колишній ужгородець разом зі своїми партнерами по збірній вийшов на поле стадіону у Лодзі і здобув перше золото Чемпіонату світу U-20.