Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді знову перейминовуватимуть вулиці

19 червня 2019 р., 12:35

До Ужгородської міської ради 2 квітня 2019 року надійшло звернення з пропозицією перейменувати в Ужгороді вулицю Антона Кашшая на вулицю Володимира Фединишинця

Відповідно до Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", право подавати свої пропозиції щодо найменування (перейменування) мають і фізичні, і юридичні особи.

Розглядає такі пропозиції, за законодавством, виконавчий комітет ради (ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»). Для вивчення громадської думки щодо найменування (перейменування) об’єкта, обов’язковим є проведення громадського обговорення (Постанова Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»).

Тому управління містобудування на архітектури, дотримуючись норм Закону, винесло на громадське обговорення 19 червня питання щодо перейменування та найменування ряду вулиць в Ужгороді. Долучитися до обговорення можуть усі охочі, пройде воно у великій залі міської раді сьогодні о 14.00.

Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com