Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Що думають студенти УжНУ про навчання по суботах?

23 серпня 2014 р., 13:38

Поки немає офіційного рішення про збільшення кількості навчальних днів на тиждень.

Почувши звістку про можливий 6-денний робочий тиждень, чимало студентів УжНУ почали телефонувати голові профкому Ростиславу Головчанському. Сьогодні молодь жваво обговорює цю тему в соцмережах, тому студентська профспілкова організація вже влаштувала опитування щодо можливості таких змін. Відповідь на питання надав голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський.

«Офіційного рішення про 6-денний робочий тиждень поки що немає. Днями на нараді в ректораті було розглянуто рекомендаційний лист Міністерства освіти і науки України щодо переходу на інший режим роботи, а також збільшення тривалості зимових канікул до 4 тижнів. Наразі домовлено, що керівництво вишу разом із усіма факультетами, профспілковими організаціями студентів і викладачів підготують своє бачення виходу з ситуації. Будуть розглянуті всі пропозиції й аж відтак з’явиться спільне рішення щодо розкладу навчання.

Зі свого боку маємо намір передусім з’ясувати думку студентів. Зважаючи на їхню реакцію, й подаватимемо пропозиції до ректорату. Коли розпочнеться навчання, плануємо більш масштабне опитування. Наразі робимо акцент на роз’яснювальну роботу через голів профбюро факультетів», – коментує Ростислав Головчанський.

Наталія КаралкінаОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com