Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатських військових нагородили орденом "За мужність"... посмертно (ФОТО)

23 серпня 2014 р., 13:51

Нагороди передали рідним під час урочистостей з нагоди Дня Прапора України.

Указом Президента України Петра Порошенка від 26 липня № 619/2014 «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно військовослужбовців, мешканців Закарпатської області, які проходили службу у військових частинах 128 окремої гірсько-піхотної бригади.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно відзначені солдати військової служби за контрактом Попович Роланд Стефанович, Куля Михайло Васильович, Мартин Сергій Васильович та молодший сержант Попадинець Олександр Юрійович.

Попович Роланд Стефанович народився в місті Берегово, Закарпатської області. Приймав участь у антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях у складі батальйонної тактичної групи. Загинув під час виконання обов’язків військової служби 14 червня 2014 року. Похований в місті Берегово.

{g}

Куля Михайло Васильович народився в селі Сімер, Перечинського району Закарпатської області. На військову службу за контрактом був призваний 18 січня 2012 року. Службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Читайте також: Якими були закарпатські Герої, що віддали життя за Україну? (ФОТО)

Попадинець Олександр Юрійович народився в місті Ужгород. На військову службу за контрактом був призваний 19 квітня 2011 року. Закінчив Ужгородський професійний машинобудівний ліцей №5. Військову службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Мартин Сергій Васильович народився в місті Ужгород. Закінчив Карпатський університет ім. Августина Волошина у 2011 році. На військову службу за контрактом був призваний 18 січня 2012 року. Військову службу проходив у військовій частині А 1778 в місті Ужгород.

Орденом «За мужність» — державною нагородою України, відзначають військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.Прес-група Закарпатського ОВК

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp