Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В облдержадміністрації керівники краю зустрілися з делегацією чеських сенаторів і дипломатів (ФОТО)

25 червня 2019 р., 14:30

Сьогодні, 25 червня, в Ужгород з діловим візитом перебула делегація Комітету з питань територіального розвитку, публічного адміністрування та навколишнього середовища Сенату парламенту Чеської Республіки та дипломатів цієї країни.

Очолює делегацію заступник голови Сенату Ян Горнік.
У колонному залі облдержадміністрації високих зарубіжних гостей зустріли т.в.о. голови ОДА Іван Дуран, голова обласної Ради Михайло Рівіс, депутати облради.

Керівники області, вітаючи членів чеської делегації, наголосили на давні історичні зв’язки Закарпаття та Чехії, зважаючи на те, що після Першої світової війни наш край входив до складу Чехословацької Республіки і цей період запам’ятався бурхливим соціально-економічним та культурним розвитком краю.
– Нам особливо приємно вітати чеських партнерів, адже саме з вашою країною у закарпатців добрі асоціації, – наголосив Іван Дуран. – Останніми роками співпраця Закарпаття з чеськими землями значно активізувалася і видно її конкретні результати. Маємо плани на подальше співробітництво. Зокрема ми зацікавлені в організації авіасполучення між Ужгородом і Прагою, відкриття консульства Чеської Республіки у нашому обласному центрі, технічну співпрацю та втілення великих інфраструктурних проектів.

– Ми задоволені співпрацею із Закарпаттям. Якщо раніше існувала певна недовіра між нами, то нині її немає, – зазначив Ян Горнік. – Ми хочемо розширювати наше співробітництво в усіх сферах, саме тому наш візит – не дань ввічливості. Він має на меті напрацювати конкретні форми і проекти подальшої співпраці, тож очікуємо почути ваші пропозиції, які у Празі донесемо керівництву нашої країни.
Після завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками і провели брифінг для журналістів. Відтак поклали квіти до пам’ятника Томашу Масарику на площі Дружби народів в Ужгороді.
Нагадаємо, що у програмі візиту також передбачено зустріч членів делегації з керівниками Ужгорода та Мукачева, візит до Державного архіву Закарпатської області, навчальних закладів Ужгорода та Мукачева, відвідини військового кладовища «На Шахті» та заводу «Єврокар», екскурсії обласним центром та містом над Латорицею, зустріч з представниками чеських товариств Закарпаття.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp