Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Зеленський затвердив порядок застосування ЗСУ

26 червня 2019 р., 17:19

Глава держави заявив про необхідність реформування управління ЗСУ та підготовки до впровадження стандартів НАТО.

Президент Володимир Зеленський в середу, 26 червня, розглянув і погодив документи, якими встановлено порядок застосування Збройних сил України та інших складових сил оборони. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Зазначається, що документи, які погодив Зеленський, визначають стратегічні цілі, завдання, склад Збройних сил, інші складові сили оборони, які залучаються до оборони держави, їхню потребу в особовому складі, озброєнні і військовій техніці, матеріально-технічних засобах, фінансових та інших ресурсах.

"Особливу увагу звертаю на реформування управління ЗСУ", - зазначив Зеленський.

Він наголосив, що з 2020 року в Україні має розпочатися впровадження стандартів і процедур НАТО в діяльності ЗСУ, насамперед у підготовці військ.

"Ця робота не повинна бути імітацією, а стати реальними кроками реформування української армії відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. При цьому ми повинні пам'ятати, що основною цінністю є людина", - сказав президент.

Він також заявив про необхідність підвищити престиж військової служби. Головним при цьому було названо гідне і стабільне грошове забезпечення, житлові умови і реалізація пакету соціальної підтримки військовослужбовців.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp