Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Тячівські тенісисти стали першими (ФОТО)

1 липня 2019 р., 18:50

Знай наших

Минулими вихідними учні відділення тенісу Тячівської районної ДЮСШ взяли участь у Першості області серед команд ДЮСШ, які проходили на кортах спорткомплексу «Юність» в м. Ужгороді. Такі змагання є показником якості роботи школи, відділень, тренерів на обласному рівні, адже залікові очки, які нараховуються за місця з 1-го по 10-е, підсумовуються, і на підставі них в кінці року підводяться загальнообласні результати конкурсу зі спортивно-масової роботи серед районних і міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл Закарпаття.

Знову, що вже стало приємною традицією, успішно виступили юні тячівці, на рахунку яких три перших місця, три других та чотири третіх і, як наслідок, – заслужене перше загальнокомандне місце!
Хочеться подякувати всім двадцятьом учням, які, незважаючи на спеку, продемонструвавши якісний теніс і волю до перемоги, стали переможцями загальнокомандної першості і здобули багато залікових очків для рідної школи.

Готували до змагань учнів Тячівської районної ДЮСШ тренери К.Е.Мечей, Г.З.Белені та автор цих рядків.
Ще одна чудова новина – беззаперечною перемогою тячівського тенісиста Ігоря Шишмарьова завершився національний турнір ФТУ 2-ї категорії «Пам‘яті В. Лакатоша», який відбувся в м. Ужгороді 22-23 червня. Виступаючи в категорії юнаків до 14 років, Ігор, легко перемігши 3-х поспіль суперників, у вирішальному матчі за 1 місце не залишив жодних шансів суперникові з Одеси А. Романченко – 6/2, 6/0!
В.Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської районної ДЮСШ.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com