Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Путін дав нове доручення з громадянства українцям

3 липня 2019 р., 08:15

Російський президент доручив МВС вивчити можливість надання додаткових преференцій українцям, які бажають отримати громадянство РФ.

Президент Росії Володимир Путін доручив МВС РФ за необхідності підготувати пропозиції щодо надання додаткових преференцій громадянам України, які бажають отримати російське громадянство. Про це йдеться на сайті Кремля у вівторок, 2 липня.

"МВС Росії проаналізувало правозастосовчу практику прийому в громадянство Російської Федерації у спрощеному порядку і за необхідності внести пропозиції щодо надання громадянам України, які бажають набути громадянство Російської Федерації, додаткових преференцій", - йдеться дорученні.Відповідальним за виконання призначений глава МВС РФ Володимир Колокольцев, термін виконання - 1 серпня.Нагадаємо, 24 квітня Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями окремих районів Луганської та Донецької областей України.Путін пояснив, що рішення надавати у спрощеному порядку громадянство РФ жителям українського Донбасу носить чисто гуманітарний характер, "бо ситуацію, що склалася більше не можна терпіти".

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com