Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скільки закарпатців прийдуть на парламентські вибори

8 липня 2019 р., 13:50

Якою буде явка на парламентських виборах

Вибори президента показали доволі низьку явку, а Закарпаття тоді вчергове продемонструвало політичну байдужість. Ми в Uzhgorod.net.ua вирішили поцікавитися у закарпатців, чи прийдуть вони на парламентські вибори.

Кандидатів більше, вибір ширший. Однак у розпал літа, в сезон відпусток та робіт на городах, чи знайдуть закарпатці час та можливість прийти на вибори?

Опитування на нашій Фейсбук-сторінці свідчить, що на вибори збирається прийти 82% опитаних. А от опитування в Інстаграмі дало кардинально інший результат: тут ствердно проголосували тільки 40 % виборців. Варто додати, що аудиторія Інстаграму та ФЕйсбуку дещо відрізняється, адже Інстаграмом здебільшого користується молодь.

Нагадаємо також: ужгородський професор Сергій Федака висловив думку, що «21 липня Закарпаття встановить рекорд – явка буде найменша в Україні». Зокрема пан професор прогнозує явку в межах 30 %.

А ви прийдете на вибори?

Uzhgorod.net.ua


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com