Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Мукачеві понад 3,5 млн. пасажирів за рік користуються електронним квитком

9 липня 2019 р., 13:50

Мукачівці подорожують "в ногу з часом"

Мукачівці активно користуються послугами міського транспорту, використовуючи електронні квитки.
В день в середньому використовується 5-5,5 тис проїздів з допомогою електронного квитка. З них близько 40% - це багаторазовий електронний квиток, решта - одноразові qr-квитки. Крім того щоденно по paypass проїздить близько 500-600 людей. І окремо пільгова категорія - в середньому 4500 проїздів щоденно здійснюється карткою мукачівця.
Як відомо, мукачівці майже два роки їздять з допомогою електронного квитка. В сучасних автобусах, жителі міста можуть розплачуватися за проїзд, як банківською карткою, так і карткою мукачівця.
Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток. Наразі доступні такі види проїзних квитків тривалого користування:картка мукачівця, на якій встановлений транспортний додаток. Картку можуть оформити мешканці міста, які досягли 14 років. Для пільгової категорії населення картка мукачівця замінила пільгове посвідчення та дає можливість безкоштовного проїзду.
Також в пунктах продажу можна придбати одноразовий квиток, який містить QR-код та надає право на одноразовий проїзд. В місті діють точки продажу «АРМ «Касир», де можна поповнити проїзний квиток тривалого користування та придбати одноразові квитки.


Мукачівська міська ОТГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp