Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В УжНУ розпочали ремонт: готуються до нового навчального року

9 липня 2019 р., 17:10

В УжНУ готуються до нового навчального року

Під час літніх канікул є змога найактивніше проводити ремонтні роботи в навчальних приміщеннях та гуртожитках вишу. Звісно, частина важливої роботи відбувається і під час навчального року. Зокрема, до початку вступної кампанії-2019 проведено ремонт в аудиторіях Приймальної комісії № 201, 222, 222А – відремонтовані підлога та стіни, відновлено відкоси після заміни вікон. Відремонтовані аудиторії №302, 401, 424. Також вже встановлено вікна на північній стороні всього центрального корпусу на Університетській, 14 і зараз ведуться роботи по влаштуванню відкосів та підвіконників.

Ректор УжНУ проф. Володимир Смоланка зазначає: «Кожного року ми передусім намагаємось проводити капітальні ремонти, які є найбільш значними й необхідними. Цього року ми вже провели капітальні ремонти системи пожежної сигналізації гуртожитку №2 та системи внутрішнього протипожежного водогону в будівлі гуртожитку №3, ремонт лабораторії кафедри прикладної фізики, аудиторій №238 та №239 кафедри міжнародного права. На стадіях завершення знаходяться зараз (до 1 вересня плануємо виконати): капітальний ремонт частини приміщень підвального поверху навчального корпусу медичного факультету, ремонт тамбура вестибюлю (заміна дверей та вікон) гуртожитку, ремонт частини приміщень 2-го поверху головного корпусу центральної міської клінічної лікарні, ремонт трьох стояків системи опалення гуртожитку №4. Деякі об’єкти знаходяться зараз у процесі документального оформлення та подано на розгляд тендерного комітету. Серед поточних ремонтів - до 1 вересня виконаємо ремонт приміщення №313 (деканат) математичного факультету, ремонт рентгенівської лабораторії хімічного факультету, ремонт покрівлі в учбовому корпусі на вул. Заньковецької, 89 та ремонт м’якої покрівлі лабораторного корпусу ІТФ. Також проведемо благоустрій території дворика Наукової бібліотеки УжНУ і встановимо статую «Музика». Ще частину ремонтних робіт заплановано виконати до початку опалювального сезону і до кінця року».

 

Ганна Фельцан,

Фото Олексія ШафраньошаІнформаційно-видавничий центр УжНУ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com