Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як виглядає Ужгород очима туриста

12 липня 2019 р., 15:30

Чеська туристка розповідає про місто над Ужем

Щодня ми ходимо вулицями нашого міста й вже так до нього звикли, що часто не помічаємо усі його красоти і недоліки. Приводять нас до тями туристи, які незаангажованими поглядами розповідають про місто над Ужем. Нещодавно до Ужгорода приїхала туристка з Чехії. Наш край вона добре знає, адже народилася тут. Прогулюючись містом ведемо бесіду про те, що змінилося а що варто змінити.

“У вас тут дуже гарні кав’ярні, ресторани. Кофортно і якось по-домашньому все. Смачнюща кава. Тут є вибір, куди піти і що поїсти”,- розповідає Крістіна.

“А у вас немає?“- питаю.

“Наше місто, Ломніце над Попелкою, таке як півУжгорода. Маленьке, і його також оточують гори. У вас тут дуже гарна архітектура. Пам’ятки на кожному кроці. Ообливо сподобались міні скульптурки. Впізнала тут Швейка”,-додає.

“А що все-таки відрізняє Ужгород від Ломніце?”

Крістіна трохи призупинилася, й каже: “Знаєш, у вашому місті усе чудово, якщо не дивитися вниз. Дороги – головна проблема. Якщо я звикла бачити подібне, адже часто приїжджаю до Ужгорода, то мій хлопець, який ще ні разу не був в Україні, просто шокований. А ще не додають привабливості місту люди, які просять милостиню. Їх дуже багато і вони ходять за туристами, бо знають, що вони мають гроші”.

Ми ще довго розмовляли про плюси і мінуси міста над Ужем. А яким бачите наше місто ви, корінні ужгородці та гості міста?


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com