Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Користувачів попередили про можливу небезпеку додатку FaceApp

18 липня 2019 р., 12:36

Додаток FaceApp штучно старить обличчя

Російський додаток не ґарантує безпеку даних користувачів, але отримує доступ до приватної інформації.

Популярний останнім часом додаток FaceApp, що "старить" обличчя, може порушувати конфіденційність користувачів. Про це в середу, 17 липня, повідомляє NewYork Post.

Мобільний додаток FaceApp належить російській компанії Wireless Lab. Іноземні експерти попереджають користувачів, що цей додаток може нести в собі ризик розголошення персональної інформації, на що є кілька причин. По-перше, у своїй політиці конфіденційності вони пишуть, що не ґарантують безпеку даних (а у програми є доступ до вашого профілю, фото на телефоні і пошти). По-друге, фото, яке ви завантажуєте для опрацювання, обробляється в хмарі, а не на вашому телефоні і куди воно може потрапити далі - невідомо.

Експерти Школи цифрової безпеки відзначають і російські корені додатка.

"Якщо ви вважаєте, що за вами можуть цілеспрямовано шпигувати російські спецслужби, або ж принципово не хочете відправляти в Росію ніяких своїх даних - тоді варто уникати таких сервісів і додатків", - говорить експерт.

Разом з тим наголошується, що цей додаток став одним із найбільш завантажуваних у світі.

Раніше повідомлялося, що було випущено додаток, що роздягає жінок, який працює з фотографіями. Пізніше стало відомо, що в Мережі банять копії додатка для роздягання людей.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com