Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Громадяни повинні сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у декларації, до 31 липня

20 липня 2019 р., 10:00

Важливо!

Головне управління ДФС у Закарпатській області повідомляє, що фізичні особи, які не зареєстровані як фізичні особи – підприємці, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, відповідно до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) зобов’язані сплатити суму податкових зобов’язань, зазначену у поданій декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація), до 1 серпня року, що настає за звітним. Отже, за результатами 2018 року останній день сплати – 31 липня 2019 року (включно).

Нагадуємо, що фізичні особи виконують свої зобов’язання як зі сплати податку на доходи фізичних осіб, так і військового збору. Звертаємо увагу, що у зв’язку із введенням з 01.01.2019 у дію нових кодів бюджетної класифікації порядок сплати фізичними особами податкових зобов’язань, зазначених у податковій декларації, змінено. Отже, платник податку на доходи фізичних осіб - фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує їх за кодами платежу:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Слід зазначити, що у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, на суми такого зобов’язання нараховується пеня.


ДФС у Закарпатській області

Схожі новини

Сплата за житло і не тільки. Скільки закарпатцям доведеться сплатити податків за власне помешкання (ВІДЕО)
Інструкція щодо нарахування і сплати ЄСВ: що змінилося?
Мукачівський водоканал заборгував 18 мільйонів за електроенергію
Закарпатці не розуміють, як їм тепер сплачувати електроенергію
За втручання прокуратури, депутат Ужгородської міської ради - директор місцевого комунального товариства, сплатив до бюджету понад 1 млн грн екологічного податку
Закарпатцям про відповідальність за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками річного декларування
Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?
З 1 серпня 2019 заяву на повернення помилково сплачених коштів можна подавати в електронному вигляді
Минулого року мешканці Закарпаття сплатили понад 274,4 млн грн "патріотичного податку"
Іноземні громадяни не мають права на пільги щодо сплати земельного податку

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com