Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Дарина Красновецька закликала однолітків спробувати свої сили в нацвідборі на Дитяче Євробачення

26 липня 2019 р., 11:20

Представниця України на Дитячому Євробаченні-2018 Дарина Красновецька закликала талановитих дітей подавати заявку на участь у національному відборі

Про це дівчина говорить у своєму відеозверненні до однолітків.

"Привіт, друзі! Мене звати Дарина Красновецька. У минулому році я представляла Україну на Дитячому Євробаченні в Мінську. Цей конкурс — це справді щось неймовірне! Адже працювати протягом усього часу підготовки та безпосередньо на самому конкурсі з професіоналами — це великого варте. Це нові емоції, величезна сцена, десятки тисяч глядачів, нові знайомства, нові фани, знайомство з учасниками з усіх куточків світу, із якими я товаришую і по цей день. Тому не вагайся! Подавай свою заявку на національний відбір, і, можливо, саме ти будеш представляти Україну на Дитячому Євробаченні-2019 у Глівіце”
, — пояснює Дарина, чому кожному варто спробувати свої сили й поборотися за можливість стати дитячим голосом України.

Подати заявку на участь у нацвідборі на Дитяче Євробачення-2019 просто!
1. Заповніть онлайн-заявку на eurovision.ua.
2. Додайте відеозапис, де учасник виконує пісню в супроводі записаної інструментальної фонограми без бек-вокалу. (Важливо: тривалість композиції не має бути менше ніж 2 хвилини 30 секунд та не має перевищувати 3 хвилини. Також пісня не має комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2019 року.)
3. Додайте відеозапис візитівки, де треба зазначити свої ім’я, прізвище, вік, захоплення, а також відповісти на запитання "Що для тебе перемога?" і "Що для тебе Україна?".
Докладніше ознайомитися з умовами участі в національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2019 можна в Положенні про конкурс.

Нагадаємо, вінничанка Дарина Красновецька представляла Україну на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018 з піснею "Say love". Дівчина посіла четверте місце, отримавши 182 бали.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com