Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські рятувальники продовжують профілактувати населені пункти області щодо безпеки життєдіяльності

26 липня 2019 р., 19:15

Сьогодні, 26 липня, рятувальники Закарпаття провели планові відпрацювання населених пунктів у двох районах області

Так, працівники Виноградівського районного відділу Управління ДСНС і вели роз’яснювальну роботу серед населення с. Чепа про важливість дотримання правил особистої безпеки, зокрема, й пожежної.

Під час заходу були охоплені як старші, так і молодші мешканці села, з якими надзвичайники спілкувалися в торговельних закладах, відділенні пошти та безпосередньо на вулиці.

Акценти ставилися на профілактичних заходах щодо попередження загибелі та травмування людей на пожежах, зокрема наголошувалося як правильно треба діяти у разі їх виникнення. Особливу увагу звернули на небезпеку, яка може виникнути при спалюванні сухої трави, особливо біля лісових масивів. Також нагадали про небезпеку, яку несе в собі й чадний газ.

Зупинилися представники Служби порятунку й на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та під час відпочинку на воді.

Майже аналогічний захід відбувся на території громади села Вонігове Тячівського району. Особливо наголошувалося на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі. Окрема увага приділялася багатодітним сім’ям, самотнім пенсіонерам, неблагонадійним особам. Враховуючи літній період часу, особливо наголошувалося на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, де порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків. Усього в ході відпрацювання було проінспектовано понад 60 дворогосподарств.

Усі мешканці цих двох населених пунктів, з якими зустрічалися рятувальники, отримали інформаційно-рекомендаційні листівки, які ще раз нагадали про високу культуру безпеки життєдіяльності. Такі ж листівки працівники Служби порятунку розмістили й у місцях з масовим перебуванням людей.


У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp