Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відкриють першу «Дитячу професійну художню студію»

9 серпня 2019 р., 18:35

Вартість навчання становитиме приблизно 1000 грн. за 8 занять упродовж місяця

У передостанній день літа – 30 серпня – самобутній і, незважаючи на свій молодий вік, уже визнаний художник, Лауреат європейського конкурсу портретистів, організований ЮНЕСКО у Парижі 2016 році, Петро Свалявчик відкриває на вул. Капушанській, 64 першу в обласному центрі «Дитячу професійну художню студію». 

До двох вікових груп 6-10 і 11-15 років набиратимуть малечу з Ужгорода та навколишніх сіл по 10-15 діток до кожної. Основна мета школи-студії – дати можливість розвивати та реалізовувати творчі здібності і можливості юних дарувань, розкривати особистість, проявляти творчу фантазію. 

Оскільки Ужгород має тільки одну школу мистецтв, яка не може прийняти усіх бажаючих, затребуваність такого закладу є очевидною. Зняття в студії будуть проводитися два рази на тиждень у післяшкільний час по програмі, яку розробили і запровадили фахівці з італійського міста Флоренція. Пан Петро розповідає, що саме це місто – батьківщина Ренесансу, творчо надихає його і він там буває регулярно. Під час однієї з таких поїздок італійські колеги показали йому місцеву школу-студію. «Побачивши на власні очі з яким захопленням дітки там займаються художньою творчістю, я подумав, що й нашим дітям було би добре мати таку можливість реалізовувати свій талант. Мене познайомили з розробником цієї методики, яку я офіційно придбав у її автора, - каже П.Свалявчик. – В основі методики - повна свобода творчості: діти малюють не лише на папері чи мольберті, але й на партах і навіть стінах студійних приміщень – кому де більше подобається». 

Студія П.Свалявчика забезпечуватиме своїх вихованців усіма необхідними високоякісними художніми матеріалами німецького виробництва, які мають яскраву колористику. Вартість навчання становитиме приблизно 1000 грн. за 8 занять упродовж місяця. Окрім художнього навчання планують організовувати й англомовний день з вивченням специфічних термінів майстрів образотворчого мистецтва. 

Василь Ільницький, Ужгород

{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com