Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Берегівчани не можуть спокійно жити

27 серпня 2014 р., 16:21

Через заводський пил.

Сьогодні у Берегові відбулось засідання комісії по техногенній безпеці та надзвичайним ситуаціям, на порядку денному якої розглянули 3 питання.

Першим питанням яке розглядали було передача газопровідної труби, якою користаються мешканці районів Бучі, геологоекспедиції, консервний завод. Так, Василь Кондрич, директор ТОВ «Берегово хліб», скаржився, що колись його підприємством прокладену трубу наразі за вимогою ПАТ «Закарпатгаз» повинен привести її до ладу та безкоштовно передати комунікацію на обслуговування. Оскільки вирішення цього питання з початком опалювального сезону є вкрай важливим, то в найкоротші терміни плануємо провести обговорення, де буде складено протокол намірів усіх сторін. Про це написав на своїй сторінці у "Фейсбук" мер міста Берегово Золтан Бабяк.

Далі було обговорего нинішній стан вітрини міського Будинку культури. За результатами акту обстеження, скло вітрини знаходиться в аварійному стані і становить загрозу. Спираючись на вищевказане, найближчим часом стару конструкцію демонтують та встановлять нову.

"Останнім, та не менш важливим, питанням була скарга берегівчан, які живуть біля заводу «Інтерсорс». Жителі прилеглих вулиць нарікають на нестерпні шум та пил, які продукує це підприємство. З цього приводу заслухали висновки СЕС, де йшлося про те, що на момент здійснення замірів фахівцями нормативи завод не порушує. Однак, як було зазначено, «Інтерсорс» працює аритмічно: то збільшує потужності, то зменшує. І, фактично, берегівчани з ранку і до ночі чують гул підприємства, а пил осідає на їх подвір’ях. Скаржники зазначають, що проти самого заводу та його працівників вони не виступають. Вони вимагають перенесення нинішньої невдалої дислокації виробництва подалі від їх домівок. Було зазначено, що поки власник заводу повинен контролювати заміну спеціальних фільтрів, що зменшило б об’єми осаду. Також було вирішено з приводу цього питання звернутися до обласної прокуратури, екологів", - пише мер.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com