Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці ще більше відчують реформу медицини

15 серпня 2019 р., 16:05

У 2020 році медреформа запрацює на повну.

Для цього Верховній Раді потрібно прийняти програму медичних гарантій – перелік послуг, які Національна служба здоров’я буде замовляти у медзакладів і оплачувати для українців. З’явиться і “негативний” перелік – послуги, які не будуть входити в програму медичних гарантій.

Національна служба здоров’я України буде платити лікарням за пологи близько 8000-9000 гривень.

“Є, наприклад, 374 тисячі пологів за минулий рік в Україні. Якщо додати до розрахунків витрат медикаменти,як необхідну частину, то отримаємо тариф на пологи. Я не можу назвати його до моменту поки його не затверджено. Але він в межах 8000-9000 гривень”, – повідомив керівник відомства Олег Петренко в інтерв’ю “Сьогодні”.

За його словами, ця цифра може коригуватися і буде законною, коли буде затверджена законом про державний бюджет у додатку “Програма медичних гарантій”.

Керівник Національної служби здоров’я підкреслив, що українцям не доведеться доплачувати в лікарнях за пологи.

“Якщо пологовий будинок, який укладе з нами договір буде брати доплату – це буде пряме порушення договору. В тариф входить все. З вас не можуть брати ніяких додаткових оплат”, – заявив Петренко.

“Якщо буде по іншому люди зможуть з 2020 року про це заявити, скориставшись нашою гарячою лінією за номером 1677 чи подати заяву про вимагання коштів. Якщо такі випадки будуть задокументовані, то це стане підставою для перевірки, а за результатом – призупинення чи навіть розірвання договору. Я не думаю, що хтось буде ризикувати втратити фінансування”, – резюмував він.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com