Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У краї спалахнули будинки (ФОТО)

16 серпня 2019 р., 14:50

16 серпня співробітники Воловецького підрозділу ДСНС провели позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора села Скотарське.

Розділившись на групи, здійснили подворовий обхід під час якого розповідали селянам, як уберегти себе та своїх близьких від пожеж у побуті та на робочому місці. Окремо зупинились на проблемі пожеж в екосистемах краю і в черговий раз нагадали селянам про небезпеку спалювання сухої рослинності та сміття. Крім цього, надзвичайники провели протипожежний інструктаж з працівниками місцевих закладів торгівлі та закладів із масовим перебуванням людей.

Аналогічний захід цього ж дня провели й хустські рятувальники у селі Забрідь. Тут, крім подворового обходу, надзвичайники завітали у гості до найменших представників населеного пункту - вихованців ДНЗ, де нагадали молодому поколінню основні правила пожежної безпеки.

Діти дізнались як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один та куди телефонувати, якщо виникла надзвичайна ситуація. Кожен учасник заходу отримав від представників ДСНС інформаційні листівки із зазначеними правилами безпеки життєдіяльності.

Аналогічний захід відбувся і на території Берегівського району у селі Велика Бакта.

У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com