Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачівські міліціонери допомогли нашим Героям

28 серпня 2014 р., 22:01

Відправили вантаж на фронт.

Продукти харчування, воду, медикаменти та інші необхідні речі разом зі зведеним загоном правоохоронців громадські активісти відправлять на схід країни.

Близько місяця тому стартувала акція, ініційована громадськими організаціями м.Мукачева «Рідне Мукачево» та «Полонія», на підтримку хлопців, які беруть участь у протистоянні на сході України.

Протягом місяця активісти у найбільших торгових точках міста організували збір продуктів, медикаментів та інших найнеобхідніших речей. Як розповіли активісти, мукачівці небайдуже поставились до акції, постійно цікавились, що потрібно воїнам. Так за кілька тижнів допомогу зібрали для прикордонників, військових та правоохоронців.

Активісти не полишають своєї ініціативи, вони планують і надалі у такий спосіб допомагати закарпатським захисникам, які мужньо обороняють кордони своєї держави. Доки триватиме неоголошена війна, доти громадські організації Мукачева працюватимуть для підтримки воїнів.

Правоохоронці в свою чергу вдячні всім мукачівцям, які долучилися до благодійної справи.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com