Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Фахівці соціального захисту населення радилися як покращити роботу

11 вересня 2019 р., 15:05

Соціальний захист дбає про покращення роботи

 

Сьогодні, 11 вересня, в облдержадміністрації в режимі відеоконференц-зв’язку під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки за участі фахівців департаменту, голови Закарпатського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів А. Воробця, представників управлінь з питань соціального захисту населення та ОТГ було проведено селекторну нараду з питань зміни механізму надання житлових субсидій у грошовій формі та запровадження надання пільг у грошовій формі з 1 жовтня поточного року, використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; ефективного і цільового використання коштів за бюджетною програмою «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російкої Федерації у Донецькій та Луганській областях», передбачених на 2019 рік.
Йшлося і про зміну механізму спрямування бюджетних коштів за бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» за напрямом «Забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації».
Під час наради було обговорено проблемні питання діючих механізмів призначення субсидій, пільг, допомог і гарантій різним категоріям громадян.
За результатами наради директор департаменту дав низку доручень структурним підрозділам з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів, зокрема, щодо посилення роз’яснювальної роботи серед населення області.
Преса ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com