Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З початку 2019 року на Закарпатті надано громадянам понад 93 тисячі адміністративних послуг

12 вересня 2019 р., 10:30

Від початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 93 058 адміністративних послуг, 82 965 із яких – безоплатно.

Серед безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельних ділянок – 22 648, видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації – 19 793, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 15 275.

Серед платних послуг, які найбільше замовляли громадяни стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку – 8 653, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення – 647.

У Закарпатській області за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів 1мільйон 6 тисяч гривень.

Довідково:


Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com