Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ігор Бондаренко: ми зобов’язані повністю освоїти кошти, виділені державою для медицини Закарпаття

13 вересня 2019 р., 17:35

Сьогодні, 13 вересня, у сесійній залі облради під головуванням голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка відбулася робоча нарада щодо стану використання коштів державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості

Участь у засіданні взяли голова облради Михайло Рівіс, члени профільної комісії облради, керівники районів та ОТГ, очільники окремих департаментів ОДА, фахівці.
Перед розглядом питання порядку денного до присутніх звернувся заступник командувача військ оперетивного командування «Захід» полковник Анатолій Шевченко з інформацією про готовність області до проведення зборів підрозділів територіальної оборони Закарпаття 19 – 28 вересня поточного року. Йшлося про потребу додаткової допомоги місцевої влади військкоматам у залученні до участі у зборах резервістів, інформуванню громадян, виділення автотранспорту. Вказувалося, що такі масштабні збори будуть проведені в Україні вперше, але й до нині ще не всі райони виконали план із комплектації загонів. Голова облдержадміністрації наголосив, що проведення зборів територіальної оборони – державна справа, тож слід мобілізувати ресурси і надати військовим усю необхідну допомогу у їх проведенні.
Відтак перейшли до розгляду головного питання порядку денного.
– Місяць тому ми з вами зустрічалися та обговорювали дане питання, тому нині слід розглянути результати роботи в розрізі районів та обє’днаних територіальних громад, – звернувся до присутніх Ігор Бондаренко. – Загальна сума субвенції на Закарпатську область становить 363 млн. 612,9 тисяч гривень. Субвенцію було передбачено за напрямками: нове будівництво сільських амбулаторій, придбання автотранспорту для медичних працівників сільських амбулаторій, капітальний ремонт та реконструкція існуючих амбулаторій, придбання обладнання, у тому числі для телеметричного консультування.
Станом на сьогодні найгірша ситуація по будівництву склалася у Хустському (по двох об’єктах нуль використанння) та Іршавському районах (по чотирьох об’єктах нуль використання коштів).
Найкраща ситуація – в Берегівському районі та Вільховецькій ОТГ, де використання коштів субвенції перевищує 73%.
По придбанню автотранспорту не розпочато торги по 46-ти автомобілях в Берегівському, Мукачівському, Іршавському, Перечинському та Тячівському районах.
З використанням коштів на капітальний ремонт та реконструкцію амбулаторій найгірша ситуація в Хустському, Тячівському та Свалявському районах, оскільки станом на 11 вересня зведені кошториси надано лише частково, що не дозволяє облдержадміністрації подати документацію в Мінрегіон на погодження.

 

Щодо придбання обладнання, то всі райони подали орієнтовну потребу в кількості на закупівлю, тож дану інформацію буде проаналізовано та підготовлено матеріали на погодження до Мінрегіону.
Детальний аналіз ситуації з питання порядку денного наради зробила заступник голови робочої групи з питань ефективного використання коштів медичної субвенції Ганна Романко.
Під час обговорення кожен проблемний випадок було детально розглянуто і отримано пояснення представників місцевої влади. Відтак голова облдержадміністрації дав конкретні доручення для виправлення ситуації і наголосив, що ми зобов’язані повністю освоїти кошти, виділені державою для медицини Закарпаття.
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com