Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Марихуана визнана лікувальною ще в одній державі

14 вересня 2019 р., 13:53

У Парагваї тепер можна вирощувати і обробляти марихуану для самостійного і медичного використання.

Законопроект про декриміналізацію медичного використання марихуани прийняв Сенат Парагваю. Про це повідомляє видання Ultima Hora в п'ятницю, 13 вересня.

Тепер люди, які вирощують і обробляють марихуану для виключно самостійного і медичного споживання, будуть звільнені від кримінальної відповідальності. При цьому у людини повинно бути свідоцтво про захворювання, за якого можливе вживання медичних конопель, підтверджене МОЗ і соцслужбами.

Парагвайським компаніям почнуть видавати ліцензії на виробництво і контрольовану комерціалізацію медичної марихуани, повідомляє РИА Новости. Безпосередньо в МОЗ надходитиме два відсотки виробленого товару - його безкоштовно роздадуть нужденним.

Нові заходи спрямовані на полегшення стану хворих, які страждають на епілепсію, онкологічні, дегенеративні й інші захворювання.

Нагадаємо, що повна або часткова легалізація марихуани вже відбулася в Люксембурзі, Канаді, Уругваї, Чехії, Польщі, Хорватії, низці регіонів Італії, Португалії, Австрії та деяких інших країнах.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp