Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Винахідливість контрабандистам не допомогла (ФОТО)

16 вересня 2019 р., 12:50

Вкотре працівники Закарпатської митниці ДФС припиняють спробу переміщення тютюнових виробів.

 

Так, сьогодні, в пункт пропуску «Дяково» Закарпатської митниці ДФС, рухаючись до Румунії, заїхав громадянин України вантажівкою «Рено».

Врахувавши результати аналізу ризиків, митники прийняли рішення провести поглиблений огляд вантажівки, опитавши перед початком його проведення українця, чи не перевозить він товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Громадянин зазначив, що нічого з вище переліченого в нього нема і ніяких протизаконних дій він не здійснює.

При проведенні поглибленого митного огляду, в місці для відпочинку водія, а також в порожнинах під обшивкою бокової стінки кабіни, було виявлено приховані 560 пачок цигарок торгівельної марки «JIN LING» без акцизних марок.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки та вантажівку. Загальна вартість вилученого встановлюється.Закарпатська митниця ДФС

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com