Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Учні пішли до Ужгородського лісгоспу (ФОТО)

16 вересня 2019 р., 14:50

речинські дітки з гімназії суспільно-гуманітарного напрямку напередодні Дня працівника лісу та в рамках лісівничого тижня відвідали Кам’яницьке лісництво ДП «Ужгородське ЛГ».

Поїздку організовано спільно з вчителями та працівниками держлісгопу. Здійснив навчальну екскурсію територією лісництва та лісгоспу Олексій Кузнецов, який є керівником шкільного лісництва та знає лісгосп від самого малку. Він розповів дітям про історію створення арборетуму з унікальними червонокнижними рослинами, музей під відкритим небом та презентував гостям навчально-пізнавальну стежку «Гірські породи та мінерали Карпат», на якій представлені ексклюзивні гірські породи.

Після пізнавальної екскурсії по лісівничих та історичних знакових місцях Кам`яницького лісництва ДП «Ужгородський лісгосп», наставник школярів-лісівників, помічник лісничого Кам’яницького лісництва «ДП Ужгородське ЛГ» Олексій Кузнєцов ближче познаймив гімназистів із лісівничою роботою та розповів дітям про історію, навчання і традиції Кам`яницького шкільного лісництва, про досягнення і перемоги юних лісівників у обласних та Всеукраїнських заходах.

Перечинським дітям цікаво було побачити навчальні стенди про індикатори типів лісу Карпат, «Живі сторінки Червоної книги», кожен зміг потримати в руках експонати гірських порід та мінералів Карпат чи вирізані брусочки найрідкісніших та звичайних порід дерев нашого краю, які приготовлені для проведення занять учнів Кам`яницького шкільного лісниц

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com