Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті розпочалися масштабні військові навчальні збори бійців територіальної оборони (ФОТО)

20 вересня 2019 р., 15:40

19 вересня на військових полігонах та відчужених ділянках місцевості у Хустському, Виноградівському, Мукачівському та Ужгородському районах розпочалися навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних.

Бійці, в разі оголошення воєнного стану, зобов’язані бути готові взяти під охорону стратегічні об’єкти Закарпатської області і забезпечити нормальне життєзабезпечення мешканців краю та роботу органів влади.

Сьогодні, 20 вересня, учасників зборів на полігоні в с. Оріховиця, що неподалік Ужгорода, привітав голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.
– Вітаю вас з початком масштабних навчальних зборів частин територіальної оборони, в яких беруть участь понад дві тисяч закарпатців, звернувся до бійців голова ОДА. – Вже обпалені війною і молоді, без військового досвіду, ви виявили готовність в будь-який час поповнити ряди українського війська, стати на захист Української держави, її незалежності. І за це вам велика вдячність. Впевнений, що тут, на полігоні села Оріховиця, протягом десяти діб ви отримаєте практичні навички ведення бою, уміння діяти у критичних ситуаціях. Ви відчуєте, до чого потрібно бути готовим у протистоянні з ворогом.
Ви повинні навчитися основному – як перемогти противника і вижити у бою. І нинішні навчання мають допомогти вам у цьому. Чотири роки тому було розпочато формування оперативного резерву Збройних Сил України – частин територіальної оборони. Сьогодні це важлива і надійна складова обороноздатності України, потужний потенціал українського війська. Я бажаю вам успіхів у військовій підготовці! Вірю у вашу волю до перемоги! Слава Україні! – завершив свій виступ очільник краю.

– Героям Слава! – гучно пролунала відповідь резервістів.
За словами обласного військового комісара, полковника Богдана Череміського, під час зборів будуть проведені заняття з одиночної підготовки та злагодження підрозділів, практичне виконання вправ зі стрільби, військовозобов’язані навчатимуться несенню служби на блок-постах, боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами противника тощо. Залученим до навчань не довелося їхати далеко від дому, бо збори організували у кількох районах. Бійців розмістили у військових частинах 128-ї бригади, наметових містечках та у приміщеннях, наданих районами. Умови проживання в останніх радше нагадують літній табір відпочинку, ніж військову базу.
Усі учасники зборів забезпечені триразовим гарячим харчуванням, за ними зберігається середньомісячна зарплата за місцем роботи, вони також отримають добові. Безробітним виплатять грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму за цей час. Окремі виплати передбачені для резервістів.
Важливо, що учасників зборів нікуди з області не відправлятимуть.
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com