Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Німеччина витратить на захист клімату 100 мільярдів євро

20 вересня 2019 р., 19:52

Більшу частину грошей вкладуть у залізничну інфраструктуру, щоб стимулювати використання безпаливного транспорту.

Влада Німеччини витратить щонайменше 100 мільярдів євро на програму заходів із боротьби зі змінами клімату. Таку угоду в п'ятницю, 20 вересня, погодив уряд країни, пише ЄП.

Як повідомляється, переговори урядової коаліції тривали більш як 18 годин. В результаті було прийнято угоду, що охоплює низку заходів, від боротьби зі шкідливими викидами в енергетичному та промисловому секторах до стимулів для розвитку електромобілів або громадського транспорту.

Згідно з планом, ціни на авіаквитки будуть зростати, а квитки на потяги подешевшають. Близько 86 млрд євро буде вкладено в залізничну інфраструктуру.

Також буде надано фінансування для тестування нових способів спонукати більше людей користуватися громадським транспортом, таких як річні квитки за 365 євро.

Уряд заявив, що інвестиції не вплинуть на його плани зі збереження збалансованості бюджету, а, навпаки, допоможуть "підтримати економіку".

На електростанції в Німеччині припадає близько 2% світових викидів, які є причиною нагрівання атмосфери Землі, танення льодовиків, підвищення рівня моря. Німеччина в цьому році вже оголосила про відмову від вугілля до 2038 року, але зіткнулася з місцевим опором з боку шахтарських регіонів.

Як повідомлялося, сьогодні в 160 країнах тривають масштабні акції на захист кліматута навколишнього середовища. З цього дня починається міжнародний тиждень страйків.

Як заявила шведська активістка Грета Тунберг, висунута на Нобелівську премію миру за акції, мета яких - привернути увагу до проблеми зміни клімату, з 20 по 27 вересня в світі відбудуться 5225 акцій в 156 країнах на всіх семи континентах.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com