Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Єврокомісія допустила зміну умов Brexit

20 вересня 2019 р., 23:14

В ЄС заявили, що залишаються відкритими для вивчення будь-яких пропозицій, які є працездатними і обґрунтованими з правової точки зору.

Європейська комісія допустила можливість зміни угоди щодо виходу Великобританії зі складу Євросоюзу. Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії в п'ятницю, 20 вересня.

Таке рішення було прийнято за підсумками сьогоднішньої зустрічі між головним переговірником Єврокомісії Мішелем Барньє у справах Brexit і державним секретарем Великобританії щодо виходу з ЄС Стівом Барклаєм.

"Мішель Барньє і Стів Барклай сьогодні в Брюсселі обговорили стан справ у переговорах про Brexit, зокрема, щодо "backstop" і запобігання створенню жорсткого кордону на острові Ірландія, а також політичної декларації щодо майбутніх взаємин... Важливим є, щоб повністю працездатне і обґрунтоване з правової точки зору рішення було включено в Угоду про вихід. Ми прагнемо і залишаємося відкритими для вивчення будь-яких таких пропозицій, які будуть відповідати всім завданням, пов'язаним з backstop", - сказано в повідомленні.

Як відомо, в Британії набув чинності прийнятий парламентом закон, за яким уряд зобов'язаний попросити Євросоюз про нову відстрочку Brexit, якщо до 19 жовтня Лондон і Брюссель не домовляться про нову угоду про вихід.

Британські ЗМІ повідомили, що Джонсон має намір проігнорувати новий закон і готовий боротися за це в судах.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp