Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Масштабний захід нового формату "Еко-стартапи врятують світ"

7 жовтня 2019 р., 18:25

Тема зменшення забруднень та відходів набирає обертів, а служба зайнятості не стоїть осторонь такої гострої проблеми

Щоб привернути увагу молоді до збереження навколишнього середовища чистим та заробити на цьому, стартував інноваційний проект, а саме - інтерактивний масовий захід під гаслом " Учні обирають бізнес-ідею та зберігають довкілля чистим".

Саме з цією метою на базі Ясінянського будинку культури 4 жовтня понад 200 школярів Ясінянської школи №1 отримували нові знання та уміння від фахівців Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості та Креативного простору "Креденц" з Ясіня.

Захід покликаний привернути увагу молоді до проблем із забрудженям довкілля та як на цьому можна заробити шляхом розвитку стартап-руху та популяризації підприємницької діяльності у сфері переробки та сортуванню сміття.

Цікаво і доступно презентовані відеоролики зі стратегіями переробки відходів, як правильно їх сортувати та стартапи у сфері чистих технологій: виготовлення зубної щітки з дерева і екологічно-чистих компонентів, миючих засобів на тій же основі, вирощування люфи, пошив тайстринок багаторазового використання, утилізації різних типів відходів, сортування та вторинне їх перероблення.

А щоб дізнатися про свої внутрішні професійні якості, учнів проінформували про можливість пройти психодіагностичне обстеження за допомогою онлайн-платформи "Моя професія". У підсумку вони отримують результат особистих якостей та здібностей, здобувають професію, яка робить довкілля чистим, а життя веселішим.Закарпатський обласний центр зайнятості

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com