Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Екоактивісти блокують центральні вулиці великих міст

8 жовтня 2019 р., 08:56

Близько тисячі людей з Extinction Rebellion перекрили рух на площі Велика зірка в Берліні.

Акції проходять також в Лондоні, Парижі, Амстердамі та Нью-Йорку.Екоактивісти з руху Extinction Rebellion вранці у понеділок, 7 жовтня, влаштували акцію протесту на захист клімату у низці великих міст світу.

Перші акції розпочались в Австралії та Новій Зеландії, де у столицях активісти перекрили рух на центральних вулицях та поблизу міністерств.

У Берліні близько тисячі осіб зібралися вранці в районі урядового кварталу і пішли у бік площі Велика Зірка, де перекрили рух. Акція проходить мирно, поліцейські просять водіїв бути уважними та об'їжджати площу. Рух Extinction Rebellion закликає німецьку владу оголосити надзвичайний кліматичний стан і якнайшвидше скоротити викиди діоксиду вуглецю.

Активісти цього руху також влаштували "мирні акції спротиву" в Лондоні, Парижі, Мадриді. Амстердамі, Нью-Йорку та інших великих містах світу. Очікується, що деякі протести можуть тривати не менше тижня.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com