Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Львівська магістраль нагадає громадянам правила безпеки на залізничному транспорті

16 жовтня 2019 р., 10:30

Інформація для ЗМІ!

У регіональній філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» стартував місячник з профілактики невиробничого травматизму. У рамках акції залізничники планують реалізувати комплекс практичних заходів і провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію, скеровану на запобігання невиробничому травматизму громадян та популяризації правил безпеки на залізничному транспорті.


Особливу увагу працівники магістралі приділятимуть тематичним бесідам та практичним заняттям із молоддю, зокрема учнями та студентами закладів освіти. Першочергово залізничники планують завітати з лекціями про правила безпеки громадян на залізничному транспорті у заклади та установи, що розташовані поблизу об’єктів інфраструктури.

Поряд із тим, залізничники продовжують регулярно нагадувати пасажирам про правила безпеки на об’єктах інфраструктури через гучномовний зв’язок у поїздах, на вокзалах та станціях, а також подбали про своєчасне і чітке надання громадянам інформації про прибуття, прямування, відправлення поїздів та маневрову роботу на станційних коліях.

У рамках місячника також відбудуться комісійні обстеження стану утримання та освітлення пасажирських платформ, пішохідних і службових переходів тощо. А стрільці воєнізованої охорони залізниці спільно з працівниками дирекцій, служб і структурних підрозділів проведуть рейди, за підсумками яких буде сформовано своєрідну карту невиробничого травматизму магістралі із визначенням ділянок несанкціонованих переходів громадян через колії та інших місць, де спостерігаються масові порушення правил безпеки, що призводять до травмування громадян. За підсумками рейдів для запобігання подальшим порушенням буде розроблено практичні заходи, які буде реалізовано в рамках Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2020 рік.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com