Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Військові Закарпатського батальйону, перемігши чиновників, відправились до зони АТО (ДОКУМЕНТ)

2 вересня 2014 р., 09:32

Щоб відправитись на Схід, нашим бійцям довелось протоптати пороги багатьох кабінетів та підняти "на вуха" Гелетея.

"В суботу, 30 серпня, в зону АТО відправилися 27 бійців Закарпатського батальйону територіальної оборони. Так, саме того батальйону, який, за словами Валерія Лунченка, мав виконувати завдання лише в області" - повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Святослав Бабіля.

"Частина особового складу, зважаючи на ситуацію в країні вже тривалий час зверталася до керівництва батальйону (так і воєнкомату) з проханням відправити їх для виконання бойових завдань в зону АТО. Їхня ініціатива весь час ігнорувалися, тому, хлопці прийняли рішення офіційно звернутися до Голови ОДА, з відповідною заявою. Після реєстрації заяви представник бійців відвідав купу кабінетів ОДА, де обіцяли вирішити питання, на чому все зупинилося.

{g}

Розуміючи, що їх звернення потрапило в черговий довгий ящик, Зрештою, вирішили написати до міністра оборони України Валерія Гелетея. Зверталися просто, через фейсбук, додали копію заяви на Лунченка. І, не повірите, через кілька годин прийшов наказ на збори. Наступного дня, група в складі 27 бійців відбула в зону АТО. Виявляється, вони, все-таки, ще й як потрібні в АТО".

Як зазначив Святослав, 27 бійців – це лише частина з тих, хто виявляв бажання їхати на Схід. Інші не мали змоги підписати звернення, через свою відсутність в Ужгороді.


Армія 02.09.2014 11:55 IP: 10.105.213.194
Гелетей - міністр оборони, дурість. Він сторожовий пес з УДО і через його некомпетентність та надмірну амбіційність армія здала Схід. Цікаво, хто його підсунув Порошенку? - Балога-Петьовка?

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com