Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські гірські рятувальники переймають досвід роботи польських колег щодо порятунку в горах

6 листопада 2019 р., 17:10

Закарпатські рятувальники продовжують ділове партнерство з польськими колегами

Прикладом такої співпраці є теперішній візит гірських рятувальників ДСНС Закарпаття до Підкарпатського воєводства Польщі. Ця міжнародна робоча зустріч проходить в рамках спільного проекту «Підвищуємо безпеку в прикордонних регіонах» програми «Польська допомога задля розвитку – 2019», що фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Упродовж 4-9 листопада 12 гірських рятувальників із Закарпатської та Івано-Франківської областей разом з колегами Бещадської групи гірської пошуково-рятувальної служби Польщі пройдуть теоретичний та практичний курс навчання щодо пошуково- та аварійно-рятувальних робіт. Навчання, умови яких максимально наближені до реальних, проходять у гірській місцевості Бещад поблизу села Стежниця гміни Балигород Ліського повіту Підкарпатського воєводства.

По закінченню заходу, українські рятувальники повернуться додому не лише з додатковими знаннями й навичками пошуково-рятувальної справи в горах, а й з новеньким екіпіруванням, яке їм презентують іноземні колеги.


У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com