Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті видано понад 17 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

7 листопада 2019 р., 11:45

Це цікаво знати

Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області підготували та видали фізичним і юридичним особам 17 130 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

З них 7 981 витяг видано громадянам, які звернулися через Центри надання адміністративних послу, і 9 149 – замовлено через мережу Інтернет.

Найбільше таких документів видано в Ужгородському (5074), Мукачівському (3742) та Виноградівському (1838) районах Закарпатської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com