Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородську молодь ознайомили з програмою "Активні громадяни"

7 листопада 2019 р., 14:40

Молодь міста ознайомилась з програмою "Активні громадяни"

Начальник управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Ольга Василиндра та громадський активіст Микола Яцков ознайомили напередодні молодь Ужгорода з програмою Британської ради «Активні громадяни» у сфері координації проєктів соціальної дії та проєктом рішення «Про проведення конкурсу соціальних молодіжних проєктів».

Як було поінформовано, під час перемовин представників Ужгородської міської ради з керівником програми «Активні громадяни» Британської ради в Україні Олександрою Білязе досягнуто домовленості про участь Ужгорода в цьому проєкті та налагодження співпраці в сфері соціальної активності. Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради у рамках програми «Молодь міста Ужгород» вже підготувало проект рішення виконавчого комітету «Про проведення конкурсу соціальних молодіжних проєктів», де детально описано процедуру участі молоді міста та молодіжних громадських організацій у конкурсі.

У презентації конкурсу соціальних молодіжних проєктів взяли участь представники Закарпатського обласного товариства осіб з інвалідністю, громадської організації «Наше місто – рідний дім», студентського простору ГО «Аура Академіка», Закарпатської молодіжної ради.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, в Україні працює з 2014 року. За цей час реалізовано понад 1050 проєктів соціальної дії, які охоплюють теми розвитку громад, інклюзії, безпеки, мистецтва, неформальної освіти, міжкультурних та діалогових ініціатив тощо.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com