Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Допоможемо 13-річному винахіднику з Ужгорода перемогти в конкурсі від Google

2 вересня 2014 р., 14:15

Мікроскоп ужгородця має всі шанси отримати перемогу в номінації Voter's Choice.

1 вересня на сайті www.googlesciencefair.com відбувся старт голосування за найцікавіший проект в номінації Voter's Choice серед школярів.

На даному етапі допитливий 13-річний школяр з Ужгорода (Україна) Марк Дробніч став фіналістом щорічного конкурсу Google Science Fair 2014. У фіналі представлені наукові розробки 15-ти підлітків з США, Канади, Великобританії та інших країн.

На міжнародному конкурсі Марк представляє проект, який реалізовано на базі конструктора LEGO Mindstorm. Марк зібрав шкільний мікроскоп, який управляється дистанційно за допомогою пульта. Даний мікроскоп дозволяє учням знайомитися з будовою клітин тварин і рослин, найпростіших і бактерій. Такі уроки з біології школярі запам'ятають на все життя, що в подальшому може стати стимулом до подальшої кар'єри вченого або дослідника.

Імена переможців у номінації Voter's Choice будуть оголошені на церемонії нагородження, яка відбудеться 23 вересня і транслюватиметься в прямому ефірі на сайті конкурсу та каналі https://www.youtube.com/user/GoogleScienceFair/googlesciencefair.

Якщо ви впевнені, що проект ужгородця Марка Дробніча гідний перемоги, тоді обов'язково проголосуйте за нього тут www.googlesciencefair.com

Екосаліон

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com