Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Майбутні правозахисники спілкувалися з директором Регіонального центру

13 листопада 2019 р., 18:05

13 листопада директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець запросив до відкритого діалогу майбутніх правників – студентів-першокурсників юридичного факультету УжНУ

Керівник центру презентував учасникам зустрічі, яких налічувалося близько сотні, основні здобутки системи БПД в Україні та на Закарпатті, розповів про право громадян на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, а також запросив майбутніх правників долучатися до команди юристів, які забезпечують доступ до правосуддя для тих громадян, хто не має можливості оплатити послуги адвоката самотужки. . В.Попадинець розповів про діючі та нові проєкти, зазначивши, що «система не зупиняється на досягнутому, чимало проєктів уже успішно реалізується, серед них: програма відновного правосуддя для неповнолітніх, медіація, вільний доступ до довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalaid, допомога у сімейних відносинах «Сімейні радники», на черзі – старт земельної реформи.

Про нюанси роботи адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги на Закарпатті, студентам розповів правозахисник Любомир Цебрик, навівши приклади кейсів з власної адвокатської практики.

Фахівці також відповіли на численні питання та поспілкувалися зі студентами у невимушеній атмосфері.

У межах заходу Василь Попадинець та доцент кафедри теорії та історії держави і права, керівник Юридичної клініки УжНУ Іван Переш обговорили питання подальшої співпраці між центром та клінікою, а також домовилися про проведення зустрічей зі студентами та правопросвітницьких заходів на регулярній основі.

За безоплатною правової допомогою звертайтесь до фахівців найближчих місцевих центрів чи бюро правової допомоги або ж телефонуйте за єдиним контакт-номером 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com