Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгород може стати майданчиком для потужного інтелектуального фестивалю ідей

14 листопада 2019 р., 13:50

Фестиваль Ідей є унікальною подією для України, що збирає, незалежно від сфери діяльності, лідерів для обміну ідеями

У п’ятницю, 15 листопада, о 16:30 в Ужгородському прес-клубі відбудеться зустріч з представниками Аспен-спільноти. Ужгород розглядається як майданчик для потужного Фестивалю ідей, який організовують Аспен-інститут спільно з Impact Hub Odessa за підтримки всеукраїнських та міжнародних інституцій.


Фестиваль Ідей є унікальною подією для України, що збирає, незалежно від сфери діяльності, лідерів для обміну ідеями.


Цього року завдяки фесту Одеса перетворилася на всеукраїнський інтелектуальний хаб: 119 подій, 156 спікерів з 11 країн, 28 дискусій на 9 локаціях, 2 вечірки і більше 130 годин інтелектуального та надихаючого контенту. Філософи, митці, бізнесмени, науковці, громадські активісти, лікарі, вчителі, журналісти та всі, хто займає проактивну життєву позицію. Таким був Фестиваль ідей 2019, учасниками якого стали майже 3000 лідерів з усієї України! Ужгород має шанс стати повноправним партнером на наступний Фестиваль ідей.


Запрошуємо журналістів, представників редакцій усіх ЗМІ приєднатися до розмови за кавою та обговорити можливості Ужгорода у контексті розвитку міста з інтелектуальним простором.

***


Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 16.30

Запрошуються представники усіх ЗМІ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com