Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці хизуються грибами (ФОТО)

18 листопада 2019 р., 14:05

Красені тішать любителів

 

Про це повідомляє сайт "Голос Карпат" із покликаннм на світлини із соціально мережі "Фейсбук".

На Закарпатті грибники і далі радують багатими врожаями у соціальних мережах. Такий "урожай" зібрали у Лумшорах на Перечинщині.

Вражаючими світлинами, щойно із тихого полювання у Лумшорах на Перечинщині, поділилася у Фейсбуці і мешканка Тур’я-Ремети Оксана Павлюк.

–На полювання ходили утрьох: я, сестра Мар’яна та шовгор Іван, – каже мисливиця тихого полювання. –Вийшли із ранку, ще було досить темно, десь 6 годині за київським часом. Добиралися на машині, бо від нашого села іти пішки до Лумшор досить далеко і довго, а так – 15 хвилин і уже на місці.

Полювання, таки, видалося на славу. Не жалкуємо, що пішли цієї суботи у невеличку розвідку під Полонину. За кілька годин ми назбирали 24 кілограми білих. Усі – чисті, – каже грибарка.

–Зібраний урожай ми розділили на три сорти. Перший сорт білих вийшов у нас 6 кілограмів. Ті гриби ми одразу понесли на трасу на продаж. Другий сорт зважив 10 кілограмів, а третій – 8. Третій сорт (м’які гриби) ми залишили про себе, –додає пані Оксана.

За словами грибарки із Тур’я-Ремети, у їхньому селі грибів уже майже не має. От і полюють за білим золотом на разі ближче до Полонини Руної поки погода сприяє. Мирослава Головнич.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com