Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Сьогодні Йосип Борто особисто приймав громадян

20 листопада 2019 р., 15:30

Йосип Борто провів прийом громядян

Сьогодні, 20 листопада, перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто провів прийом громадян із особистих питань.

Серед заявників ‒ жителі Перечинського, Ужгородського районів і міста Ужгорода. В основному ‒ вразливі категорії громадян: пенсіонери, особи з обмеженими фізичними можливостями та переселенці, які порушували питання щодо виділення коштів на лікування, оздоровлення та реабілітацію.

Із пропозицією про співпрацю звернувся регіональний консультант у Закарпатській області Програми підтримки Фонду енергоефективності України Руслан Попітченко. Він розповів про те, що Фонд розробив та впроваджує Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», яка дасть змогу ОСББ модернізувати свій будинок за підтримки держави.

Йосип Йосипович висловив зацікавленість у реалізації такої програми та наголосив, що обласна рада підтримуватиме й сприятиме її впровадженню на теренах краю, як перспективну.

Він також надав роз’яснення по суті із інших питань, окремі ‒ скерував у відповідні інстанції області для розгляду й вжиття невідкладних заходів.


Виконавчий апарат облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com