Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородців смішитиме відомий закарпатський гуморист

22 листопада 2019 р., 08:50

Павло Чучка проведе вечір гумору у місцевій бібліотеці.

27-го листопада о 17-й год. запрошуємо на вечір українського гумору „Де сміх, там лихо пропада…”, що відбудеться в читальній залі ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка.


Спеціальний гість вечора ­­- Павло Чучка, відомий закарпатський гуморист.


Добра усмішка подовжує людське життя, щирий сміх виховує і підбадьорює, злого сміху лякається, за словами Миколи Гоголя, навіть той, хто нічого не боїться. Сміх — ліки, сміх — сіль бесіди, сміх — зброя, сміх як засіб зближення людей… У недобрі часи гумор допомагав вистояти нашому народу у нелегкій боротьбі за своє існування. Недарма в українській літературі сила-силенна сміхотворців, гумористів і сатириків — від Івана Котляревського до Остапа Вишні, 130-річний ювілей якого відзначатиме літературна Україна у 2019 році.

Традиції Остапа Вишні міцно увійшли в нашу сатиру і гумор. З відомих поетів-сатириків, у творчості яких ці традиції зажили повнокровним життям, треба назвати, насамперед, Павла Глазового, Євгена Дударя, Олега Чорногуза, Олександра Ковіньку, Михайла Прудника, Степана Олійника – відомих майстрів слова, веселі й дотепні сатиричні твори яких давно вже полюбив читач. Вони користуються заслуженою популярністю в Україні й далеко за її межами.

Запрошуємо всіх посміятися разом з нами!

КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com