Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Повітря в метро Лондона визнано найбруднішим у світі

29 листопада 2019 р., 18:58

Повітря в лондонському метро - найбільш забруднене у світі. На деяких ділянках концентрація небезпечних частинок перевищує допустимі показники в десятки разів.Рівень забруднення повітря в лондонській підземці фахівцями визнаний найвищим у світі.

Винуватцями забруднення є частинки, концентрація яких на окремих ділянках перевищує допустимі показники в багато разів, пише The Times, посилаючись на дослідження лондонського Королівського коледжу.Забруднення повітря відбувається через тертя коліс об рейки вагонів метрополітену, а також через роботу гальмівних колодок і ескалаторів. Також свою лепту в забруднення вносить погана вентиляція на станціях і в вагонах.Вчені стурбовані тим, що забруднене повітря в метро негативно впливає на організм людини. Так, частинки проникають глибоко в легені і потрапляють у кровотік, що може спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань, а також стати причиною інсульту та раку легенів."Ми витрачаємо близько 60 мільйонів фунтів стерлінгів щороку на очистку наших поїздів, станцій і тунелів і прагнемо забезпечити нашим співробітникам і клієнтам максимально чисте повітря", - заявила головний інспектор з питань безпеки, здоров'я і стану навколишнього середовища компанії Transport for London Ліллі Метсон.Відзначимо, що метро Лондона - найстаріше в світі, воно було відкрите в 1863 році. Підземка в британській столиці складається з 11 ліній і налічує 270 станцій. Щодня метрополітеном користуються близько трьох мільйонів пасажирів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com