Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Німеччина витуряє двох російських дипломатів

5 грудня 2019 р., 09:33

Співробітників посольства РФ оголосили персонами нон ґрата через недостатню співпрацю РФ в розслідуванні вбивства. Росія погрожує у відповідь заходами.

МЗС ФРН оголосило персонами нон ґрата двох співробітників посольства РФ в Німеччині "з негайним набуттям рішенням чинності" в зв'язку з вбивством громадянина Грузії, яке було скоєно в Берліні наприкінці літа. Про це йдеться в опублікованій в середу, 4 грудня, заяві зовнішньополітичного відомства.

"Уряд ФРН тим самим відреагував на те, що російська влада, попри повторювані, настійні вимоги на високому рівні, недостатнім чином співпрацювали при розслідуванні вбивства в берлінському Тиргартені, здійсненого 23 серпня", - наголошується в документі.

"Ці очікування були сформульовані статс-секретарем Міхаелісом в розмові з послом Нечаєвим, яка відбулася 20 листопада в МЗС ФРН", - вказали в німецькому дипвідомстві.

Німецькі ЗМІ повідомляють, що МЗС ФРН вранці в середу офіційно викликало посла РФ Сергія Нечаєва і передало йому ноту. У ноті Росію закликають до співпраці з Генеральною прокуратурою у справі про вбивство.

Як наголошується, "уряд ФРН залишає за собою право робити подальші кроки в світлі розслідування того, що сталося".

У МЗС РФ у відповідь заявили, що приймуть відповідні заходи на витурення дипломатів, повідомляє ТАСС.

"Розглядаємо заяви німецької сторони про витурення двох співробітників російського посольства в Берліні як безпідставні і недружні. Політизований підхід до питань слідства неприпустимий. Змушені здійснити комплекс заходів у відповідь".

Наприкінці серпня невідомий застрелив людину в районі Моабіт. Прокуратура Берліна пізніше повідомила, що за підозрою в убивстві 40-річного громадянина Грузії затримано 49-річного росіянина.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp