Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

5 вересня до України наблизиться мир!

3 вересня 2014 р., 21:21

На це сподівається Порошенко.

У цей день плануються чергові переговори контактної групи в Мінську. Президент України Петро Порошенко розраховує на початок переговорів щодо мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях в рамках роботи тристоронньої контактної групи вже 5 вересня, повідомляє прес-служба глави держави.

"Я покладаю величезну надію на те, що в п'ятницю в Мінську буде нарешті розпочато мирний процес", - сказав Петро Порошенко.

Він підкреслив, що Україна не давала жодного приводу для того, щоб спровокувати проти себе агресію.

"Весь світ знає, що Україна є країною, яка чітко дотримується зобов'язань, міжнародного права і яка є сьогодні об'єктом агресії з боку сусідньої держави", - зазначив Президент, висловивши надію на те, що, нарешті, вдасться припинити постійне порушення домовленостей, розстріл полонених, мирного населення, знищення навчальних закладів та інших об'єктів інфраструктури.

Глава держави підкреслив, що досягнення миру сьогодні є першочерговим завданням. "Перше завдання - це мир. Сьогодні о 5 ранку, в зв'язку з різницею в часі, ми говорили з Президентом Путіним про те, яким чином ми можемо зупинити жахливі процеси. Не можна заперечувати те, що люди повинні перестати гинути", - заявив президент.

У п'ятницю, 5 вересня, тристороння контактна група в Білорусі проведе черговий етап переговорів про процес мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Кореспондент

Макс 04.09.2014 12:07 IP: 185.103.242.194
Сейчас власть рассчитывает на мирные переговоры. Получается власть рассчитывает на то, что КПУ предлагала изначально. Только получается парадокс какой-то. За то что коммунисты это предложили их обвинили в сепаратизме и пытаются запретить. А когда они сами додумались, то это во избежание жертв.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com