Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Оновлення в ужгородському дитсадку №8 за підтримки угорського уряду

4 грудня 2019 р., 19:15

Сьогодні в ужгородському дитячому садку №8 «Дзвіночок» відкрили 2 групи, відремонтовані в рамках програми «Розвиток ЗДО у Карпатському басейні» за підтримки угорського уряду у співпраці із Закарпатським угорськомовним педагогічним товариством

Оглянути роботи завітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, Голова Комітету національної єдності Парламенту Угорщини Кароль Панцел, Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла, перший заступник Генерального консула Угорщини в Ужгороді Ласло Куті, голова Товариства угорських педагогів Закарпаття Ілдика Орос, секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, начальниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова та інші поважні гості.
Як зазначалося, ремонтні роботи розпочали наприкінці вересня цього року. Поточний ремонт зробили у приміщеннях угорськомовних різновікових груп №1 та №2: відремонтували стіни, замінили систему опалення, електропроводку, в одній із груп замінили санвузол і підлогу.
Також туди придбали нові шафи, ліжка, матраци, стільці тощо. Вартість робіт та обладнання загалом становить понад 2,5 млн грн.
Міський голова Богдан Андріїв від імені батьків, діти яких відвідують цей дошкільний заклад, подякував за допомогу дитсадку. «Ми спільно робимо одну справу – працюємо на покращення умов перебування діток у цьому закладі», сказав Богдан Євстафійович.
До речі, цьогоріч із бюджету Ужгорода на капітальний ремонт покрівлі у цьому дитсадку виділили 1,1 млн грн, 272 тис. грн – на закупівлю обладнання, інвентар, на 151 тис.грн фінансували інші видатки.
Голова Комітету національної єдності Парламенту Угорщини Кароль Панцел наголосив на важливості зростання дітей, як найбільшої цінності суспільства, у комфортних умовах. Також розповів про програму «Розвиток ЗДО у Карпатському басейні», яку угорський уряд розпочав ще 3 роки тому.
Сьогодні також відбулася передача акту виконаних у садочку робіт. Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp