Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Виноградівщина - має нового керівника (ФОТО)

11 грудня 2019 р., 13:15

У вівторок, 10 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко офіційно представив нового голову Виноградівської РДА Василя Кіша.

У сесійній залі райради були присутні: заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівник апарату ОДА Руслана Натуркач, представники райдержадміністрації та райради, депутати району, голови селищних, сільських рад, громадськість та мас-медіа.
У своєму виступі Ігор Бондаренко зазначив, що Виноградівщина має чудові можливості, як в туристичній, оздоровчій та аграрній сферах. Посадовець наголосив на необхідності співпраці райради і РДА, і для цього новий керівник виконавчої гілки влади району має розуміти і враховувати пропозиції депутатського корпусу райради. Також він підкреслив, що кожен житель Виноградівщини має бути почутий керівництвом району.

Після офіційної частини голова ОДА поспілкувався із жителями району, які були присутні під час представлення. Також мав зустрічі з депутатським корпусом райради та освітянами, під час яких вирішувалися проблемні питання освітньої галузі району та був прийнятий конкретний план дій щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати вчителям району.
Біографічна довідка Кіша Василя Васильовича: народився 2 жовтня 1985 року у м.Виноградів Закарпатської обл. У 2007 році закінчив Ужгородський національний університет, спеціальність «Журналістика». Трудову діяльність розпочав у 2003 році кореспондентом ТзОВ «Телерадіокомпанія «Виноградів ТВ». З кінця 2014 року до тепер працював директором ТзОВ «Голос Карпат».

Автор фото Іван Буркало
Прес-служба ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com