Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Майже 10 тисяч – кількість наданих адміністративних послуг у ЦОП Закарпаття в листопаді

12 грудня 2019 р., 17:10

Це цікаво знати

У роботі 10-ти Центрів обслуговування платників у Закарпатській області задіяні 72 працівники. Протягом листопада 2019 року вони надали закарпатцям 9,6 тис. адміністративно-податкових послуг.

Зазначимо, що майже 90% послуг, наданих податковими органами Закарпаття, платники податків одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Найчастіше фахівці Центрів надавали послугу видачі картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом листопада поточного року в ЦОП області видано 6,6 тис. реєстраційних номерів.

Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДПС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП м. Ужгорода – отримати ключі електронного цифрового підпису.

Варто зазначити, що ДФС України активно працює над запровадженням нових та вдосконаленням вже існуючих електронних сервісів. На допомогу платникам у вирішенні їх питань можуть прийти такі онлайн-сервіси як ЗІР та Електронний кабінет платника.


Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com