Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті створили «Укрсадпром-Закарпаття» та домовилися про яблучний кластер

13 грудня 2019 р., 11:15

10 грудня в Ужгороді відбулись збори господарств Закарпаття, які входять до складу Асоціації «Укрсадпром»

За останні місяці активізувалась робота з лобіювання інтересів садівників в органах виконавчої і законодавчої влади України. Відновилась робота офісу Асоціації, його сайту та сторінки Асоціації в ФБ.

Про це на засіданні розповів голова Асоціації Олександр Матвієць. Він також запропонував створити відокремлений підрозділ Асоціації -«Укрсадпром-Закарпаття», що і стало головною темою зібрання. Створення регіональних відділень сприятиме об'єднанню садівничих і ягідних господарств Закарпаття для розширення співпраці з державними органами та органами місцевого самоврядування. Тож члени зібрання проголосували за створення відокремленого підрозділу Асоціації «Укрсадпром-Закарпаття» та обрали його голову- Михайла Фединця .

"Був створений яблучний кластер, що забезпечує учасників як постачанням посадкового матеріалу, вирощуванням та переробкою яблук на соки та яблучний дистилянт, - прокоментував роботу учасників зібрання Михайло Фединець. - Така система роботи бізнесу в кластері дозволяє заробляти всім учасникам й мати гарантований збут продукції."

Планується також, що невдовзі, згідно з Концепцією регіонального розвитку Асоціації, будуть відкриті регіональні підрозділи Асоціації в інших областях України.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com